Forum FAQFAQ SzukajSzukaj    RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się i sprawdź wiadomościZaloguj się i sprawdź wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niska temperatura ciała
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
b-robert
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pią Lut 11, 2005 8:19 pm    Temat postu: Niska temperatura ciała Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać, czy ktoś już spotkał się z objawem długotrwałego utrzymywania się temperatury ciała ponizej normy. Tzn. temp. oscyluje w granicach 35,7 -36,2. Zapewniam termometr jest dobry, sprawdzałem kilkoma. Jakiego schorzenia może być to objaw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taeda
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Lut 14, 2005 5:33 pm    Temat postu: Re: Niska temperatura ciała Odpowiedz z cytatem

słyszy się czasem o tym, że obecne infekcje trwają b. długo i dają takie właśnie objawy przez np. 2 miesiace. Innych objawów praktycznie brak, no może trochę czerwone gardło.
Tak jak by było osłabienie stałe zamiast gorączkowego zwalczania wirusa.
(SĄ ludziska mówiacy o tym, że ktoś nas celowo zaraża abyśmy byli słabi i nie robili rewolucji--taka medyczna "spiskowa teoria dziejów".....fakt faktem, że choroba wściekłych krów i zaraz po niej dżuma u świń wskazują na sztuczność tych epidemii--za szybko i za dużo tego. Lecz czy u ludzi też są takie "rozpylane influenze" to , kurcze , nie wiem na 100% bo dowodów brak. Ale dziwne to jest......nietypowe jakieś.
Powrót do góry
bellatka910
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 8:01 pm    Temat postu: re: Niska temperatura ciała Odpowiedz z cytatem

ja mam jush długo temperature poniżej normy z reguły mam coś ok. 35.6 a zdarza sie nawet ze mniej ... ale nie czuje zeby było coś nie tak ... mam nadzieje ze ktoś napisze czym to moze być spowodowane moze przemeczenie ? albo cos <lol> :))
bonzuu
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 11:10 pm    Temat postu: re: Niska temperatura ciała Odpowiedz z cytatem

Cytat:
SĄ ludziska mówiacy o tym, że ktoś nas celowo zaraża abyśmy byli słabi i nie robili rewolucji--taka medyczna "spiskowa teoria dziejów".

Taeda, dobry czlowieku, trzymaj sie tematu.

Osobiscie uwazam, ze taka zanizona temperatura jest lepsza niz podwyzszona (zobacz ile watkow na forum o stanie podgoraczkowym!). Czlowiek zwykle nad ranem ma wlasnie ponizej 36*C i jest to zupelnie normalne. Z reszta jest taka teoria, ze jezeli komus udaloby sie utrzymac temperature ciala o 1*C nizsza to ma dluzsze zycie o 20 lat. Prawda li to? Nie wiadomo... Napewno spada metabolizm, a wiec i proces starzenia sie organizmu jest powolniejszy.

Wracajac do Twojej sytuacji, radze zwrocic uwage czy nie masz np. krwawien z nosa i czy morfologia krwi nie budzi zastrzezen.
Powrót do góry
Kathhe
Nowy użytkownik

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 11:15 am    Temat postu: re: Niska temperatura ciała Odpowiedz z cytatem

od tygodnia jestem chora,kaszel, katar ale temperature mialam w normie-36,8, teraz mam napady kaszlu i temp. 36,2. Nie wiem czy powinnam isc do lekarza?czy moze to normalne.dzieki za odp
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medyczne MediWeb.pl -> Objawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: